UAB „Langė“
Skambinkite jau dabar telefonu 8 644 33339

Su vidurine varstymo ašimi » Langai su vidurine varstymo ašimi 62.H/64.K

Langai su vidurine varstymo ašimi 62.H/64.K
Langai su vidurine varstymo ašimi 62.H/64.K Stogo langai su vidurine varstymo ašimi, derinami kombinacijose su 84. modelio langais. Kombinuojant stogo langus ne visi langai gali būti daugiafunkcijiniai,  6.. modelio langai turi tik būtinas funkcijas patikimai ir patogiai eksploatacijai.
Tai varčios fiksacija vėdinimo režime, padėtis plovimui ir galimybė reguliuoti varčią furnitūros pagalba. Langas pagamintas iš medienos arba plastiko, kurio išorinis vaizdas ir matmenys idealiai dera su 8.. modelio langais, to dėka galima juos optimaliai kombinuoti su 8.. modelio langais.

Šie langai buvo pagaminti, siekiant pasiūlyti rinkai kokybiškus langus už mažesnę kainą. Tai alternatyva kitiems, daug aukštesnio kainų lygio stogo langams.  Mūsų uždavinys šiuo atveju yra stiliaus ir aukščiausios kokybės lango parinkimas, atsisakant tų funkcijų, už kurias klientas nenori mokėti.
Tai dar vienas įrodymas, kad mes mastome ekonomiškai. Charakteringa ROTO pasirinkimo laisvė – be apribojimų: mediena arba PVC, priklausomai nuo kliento noro ir poreikio yra garantuota šiame stogo langų modelyje.