UAB „Langė“
Skambinkite jau dabar telefonu 8 644 33339

NOVOFERM pramoninė linija » Priešgaisriniai nustumiami vartai

Priešgaisriniai nustumiami vartai

Priešgaisrinių nustumiamų vienvėrių ir dvivėrių Riexinger durų naudojimas praktikoje, įvairios paskirties pastatuose. Tai idealus sprendimas daugumai įvairių statymo variantų. Jos sudarytos iš lengvai transportuojamų ir surenkamų elementų ir pasižymi išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis. Šios priešgaisrinės durys apsaugo nuo liepsnos išplitimo per durų plyšius. Visos priešgaisrinės durys yra testuojamos pagal atitikties standartą DIN 4102 ir sertifikuojamos statybinių ekspertų centrinio komiteto vardu Vokietijos Statybinės technikos institute, Berlyne. Reikalavimų atitikimą sertifikatams kontroliuoja žinoma produkcijos kokybės kontrolės organizacija. Kiekvienos patikrintos priešgaisrinės durys yra pažymimos šį faktą liudijančia lentele su unikaliu kodu.

Durų varčia iš plono cinkuoto lakšto, ištiesinto specialiomis staklėmis, 1 mm storio, su ugniai atsparia tarpine. Durų tipo SKE durų varčia sudaryta iš atskirų panelių, kurių aukštis lygus durų aukščiui. Detalių paviršius visiškai plokščias; tai pasiekiama sujungiant ugniai atsparų sluoksnį su pačia durų varčia. Trimis durų kryptimis išdėstyta suapvalinta sandarinanti tarpinė. Durų varčios storis siekia apie 67 mm.

Sertifikuotas ugniai atsparus stiklinimas gaminamas iš panelių, kurių max matmenys 450x1100 mm. Reikalingas panelės fiksavimo plotis – 190 mm trimis kryptimis; apatinės panelės aukštis – 1150 mm. Ugniai atsparūs stiklinimai gali būti pagaminti vienoje ar keliose panelėse. Ugniai atsparus stiklinimas pagal poreikį gali būti duryse T 30 , su fiksuojančiu pločiu >125 mm visose keturiose pusėse.

Radialinis durų pritraukiklis (visų durų komplektacijoje) naudojamas durų uždarymo greičiui reguliuoti. Uždarymo greitis gali svyruoti nuo 0,08  iki 0,20 m/s.