UAB „Langė“
Skambinkite jau dabar telefonu 8 644 33339

Specialios paskirties seifai » Sertifikuoti MOTTURA „Cash“ seifai su pinigų įmetimo įtaisu

Sertifikuoti MOTTURA „Cash“ seifai su pinigų įmetimo įtaisu
Mottura Cash seifai sukurti apsaugoti Jūsų dokumentus ir kitus brangius daiktus nuo galimos brutalios vagystės. Seifas sertifikuotas pagal EN 14450 ir pagal saugumą priskiriamas S2 klasei. Speciali anga seifo viršuje leidžia lengvai įmesti pinigus net neatidarius seifo durelių, bet neleidžia jų ištraukti. Tai puiki priemonė apsisaugoti ten, kur cirkuliuoja gryni pinigai, o patalpų saugumas nėra aukštas.
Mottura Cash seifas – labai saugus. Seifo durelės pagamintos iš 10mm storio plieno kontrukcijos, išpjautos preciziška robotizuotos sistemos pagalba. Visos kitos seifo sienelės pagamintos iš 12mm plieno. Išorėje – net 35mm betono sluoksnis sutvirtintas kvarcu. Speciali seifo rėmo konstrukcija sukonstruota Italijos inžinierių taip, kad užtikrintų didžiausią atsparumą prieš įsilaužimą. Užraktas rakina trimis kryptimis – į šoną, viršų ir apačią. Spynos mechanizmas apsaugotas manganinio plieno plokštele. Seifo rakinimo mechanizmas užrakinamas nikeliu dengtais 20mm skląsčiais. Spyna išbandyta pagal UNI EN 1300 ir įvertinta aukščiausia klase – A. Šis užraktas yra su 8 asimetrinėmis plokštelėmis rakinamu seifiniu raktu (gali turėti daugiau nei 48mln. rakto kombinacijų) ir (papildomai) mechanine kodine spyna su trimis pasukamomis rankenėlėmis, kurių kiekviena turi 20 padėčių.
Mottura Cash seifas – kokybiškas ir gražus. Seifas virintas robotizuota sistema, kuri užtikrina preciziškumą. Specialus aukštos kokybės seifų dažymas ir grublėtas padengimas seifą padaro labiau atsparų ištepimui – t.y. nelieka pirštų antspaudų ir kt. Taipogi toks padengimas apsaugo seifą nuo įbrėžimų ar kitų išorinių poveikių. Spalva – juoda.
Mottura seifai – aukšto saugumo ir nepriekaištingos kokybės garantas.
Gamintojas: Mottura, Italija