UAB „Langė“
Skambinkite jau dabar telefonu 8 644 33339

Garantija

UAB "LANGĖ" PVC gaminiams suteikia 5-ių metų garantija nuo sutarties įvykdymo dienos.

Įmonė garantuoja, kad PVC gaminiai atitinka Lietuvos standartą ir kitus normatyvinių dokumentų techninius reikalavimus taikomus PVC gaminiams. Garantina taikoma visiems trūkumams ir defektams, atsiradusiems dėl gamybos ar netinkamų medžiagų panaudojimo. Gaminiai ar jų dalys pripažinti nenaudotini dėl paslėpto gamybos broko remontuojami ar keičiami naujais įmonės sąskaita.

Eksploatavimo taisyklės:

PVC gaminių eksploatavimas ir priežiūra

Norint garantuoti daugiametį plastikinių gaminių tarnavimą ir jų pirminį funkcionalumą reikalinga reguliari langų priežiūra ir profilaktiniai darbai.

Šeimininkui langų priežiūra turėtų apsiriboti jų valymu, apkaustų sutepimu ir gaminio rankenėles atsileidusių varžtų paveržimu.

Visais kitais atvejais pastebėjus, kad gaminys pažeistas mechaniškai, kai stringa nusėdusi varčia ir reikalingas apkaustų reguliavimas patariame kreiptis į firmą, kuri montavo gaminius. Nes langų reguliavimui būtina turėti specialių įrankių ir žinių.

PVC gaminių priežiūra ir valymas

PVC gaminių paviršių valyti neagresyviomis, neabrazyvinėmis buitinėmis priemonėmis, naudojant servetėles iš medvilnės, vilnos ar celiuliozės. Plastikas po valymo dažnai gali įsielektrinti, todėl bent kartais ,rekomenduotina valyti specialiomis plastiko valymo priemonėmis, kurios savo sudėtyje turi antistatinių priedų. Jos ne tik puikiai nuvalo įvairius teršalus, bet ir vėliau apsaugo paviršių nuo purvo. Plastiką galite valyti šiomis priemonėmis: Ajax, Calgonit, Dor, Meiter Proper, Persil, Plexipol, amoniako spiritu, muiluotu vandeniu ir t.t.

Dėmesio!

Saugokite plastiko paviršių nuo benzino, įvairių tirpiklių, acto rūgšties, skysčio lako nuėmimui ir panašių priemonių, ardančių gaminių paviršių ar sukeliančių metalinių detalių koroziją.

Tarpines saugokite nuo mineralinių alyvų ir riebalų (dizelinas, žibalas, bitumas, terpentinas, ...). Tarpinės paveiktos benzino, angliavandenių taip pat ir aromatizuotų angliavandenių išbrinksta. Šis procesas dalinai grįžtamas.

Atliekant apdailos darbus būtina uždengti sumontuotus gaminius polietileno plėvele, saugoti nuo teršalų ir mechaninio pažeidimo.

Statybos metu, pjaunant diskiniais pjūklais ar virinant metalą saugokite, kad karšto metalo žiežirbos nepatektų ant plastiko ir stiklo paviršiaus.